به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

تلکاچوب

مجموعه تلکا در سال 1384 با استفاده از تجربیات سهامداران آن در زمینه مصنوعات چوبی تاسیس گردید و امروزه سهم عمده ای از این بازار را با ارائه محصولاتی متنوع به خود اختصاص داد.

ساخت و تولید یونیت های پیش ساخته و سفارشی به صورت مونتاژ و بسته بندی، درب و صفحه کابینت از جمله محصولاتی است که این مجموعه به تولید آنها پرداخته و در آینده ای نه چندان دور در نظر دارد تا تولیدات دیگری را به سبد محصولات خود اضافه نماید.

استفاده از تکنولوژی های برتر ارتباطی امری است که در تلکا به معنای واقعی تحقق پیدا کرده است. تاسیس نخستین فروشگاه اینترنتی با قابلیت های شناسایی و محاسبه سریع ابعاد کابینت به همراه برآورد لحظه ای و دقیق قیمت ها دستاوردی است که برای اولین بار در ایران توسط گروه تلکا صورت گرفته است.

فروش تلکا کاملاً از طریق اینترنت بوده و مشتریان عزیز می توانند در هر کجای کشور، نسبت به خرید محصولات خود اقدام نمایند.

در حال حاضر مجموعه تلکا در عرصه ی رقابت، همگام با تکنولوژی روز و در جهت تسهیل امور مرتبط با مشتریان و با آشنایی کامل از صنعت و اقتصاد کشور توانسته است تحولات عظیمی در صنعت کابینت ایجاد کرده و برای دستیابی به افق های روشن آتی و مبدل ساختن نام تلکا به یک برند جهانی و قطب اول تکنولوژی و اقتصادی، نیازمند تلاش صنعتگران خود و حمایت مصرف کنندگان عزیر می باشد.

امید است که با آینده نگری مدیران تلکا و با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری های زیرساخت در کشورعزیزمان، بتوانیم نام ایران را در جهان اعتلا بخشیم.

اطلاعات تماس

تلکاچوب

02122337141

www.telkachoob.com

تهران – خ رسالت – خ بنی هاشم – کوچه طبری – پلاک 8 (مجتمع ارغوان) – واحد 26