به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

فروش انواع سنگهای مهندسی کوارتز - توتم کوارتز

1393/10/18

سنگهاي مصنوعي و كوارتزيت

شرکت فلات سنگ آسیا به عنوان اولین و تنها تولید کننده سنگ مهندسی در سایز اسلب در منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی با نام تجاری Totem Quartzبا بهره گیری از تکنولوژی برتون ایتالیا در سال 1381 در زمینی به وسعت 77800 متر مربع در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در 50 کیلومتری شهر تاریخی اصفهان تاسیس شد.

خصوصیاتی چون ضد باکتری بودن، تنوع رنگ بسیار بالا، مقاومت به حرارت، سایش و مواد شیمیایی، نحوه طراحی لبه و همچنین طراحی سازه کلی بصورت یک تکه و یا چند تکه منجر به فراگیر شدن این محصول در سراسر اروپا، آمریکا و آسیا گشته است بطوریکه طیف وسیعی از ساختمانهای مدرن امروزی از این سطوح جهت کف، دیوار و یا صفحات روی کابینت استفاده می کنند.
از دیگر کاربرد های مهم این سطوح می توان به فرودگاه ها، هتل ها، مکانهای بزرگ تجاری، آزمایشگاهها، بیمارستان ها و سایر مکانهایی که زیبایی، دوام و عدم وجود باکتری در آنها معیار می باشد اشاره نمود.

شرکت فلات سنگ آسیا با برخورداری از سیستم برش و دستگاههای CNC علاوه بر اندازه های ذکر شده، قادر به انجام سفارشات خارج از سایزهای استاندارد اعم از صفحات کابینت، سینک ظرفشویی و ... نیز می باشد.

اطلاعات تماس

خانم کاویان

09134138550

03136683892

www.totemquratz.com

اصفهان - سعادت آباد-