به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

فروش ویژه انواع سیم برشهای الماسه

1393/6/17

ابزارآلات الماسه،معدني و سنگبري

با عنایت به نحوه فعالیت آن شرکت محترم ، جهت آشنائی و همکاری فی مابین، توانائی های این مجموعه را به شرح ذیل به استحضار میرساند :
1- تولید کننده انواع سیم برش الماسه (ماربل و گرانیت) تحت لیسانس آلمان . محصولات ما در معادن مختلف در سطح کشور استفاده شده و با توجه به اینکه این سیم ها هم با آب (تر بر) و هم بدون نیاز به آب (خشکبر) قابل استفاده می باشند در مناطق مختلف و در تمام فصول کاربرد دارد .از ویژگی های این محصولات می توان به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب و قابلیت کار در شرایط مختلف اشاره کرد که می تواند بهترین جایگزین برای محصولات مشابه خارجی و داخلی باشد .
2- دفتر نمایندگی شرکت DIMAS بلژیک ، در زمینه انواع دستگاه های نمونه برداری ( کرگیری )آزمایشگاهی بتن و آسفالت ، و نیز مته های کرگیری ،دستگاه های کاترآسفالت ، بتن و میزهای برش ، دیسک های الماسی بتن و آسفالت بر در سایزهای مختلف .
3- دفتر نمایندگی شرکتSOLGA اسپانیا و CARBODIAM بلژيک در ایران درزمینه ماشین آلات ولوازم و ادوات برش سنگ ، از قبیل انواع سگمنت ، دیسک های سنگبری و لقمه سابهای الماسی و سیم های الماسی ماربل و گرانیت .
توجه فروش ویژه شهریور 93:
تا آخر شهریور ماه سیم برشهای سخت بر فیشر با قیمت 950.000 ریال به ازای هرمتر عرضه می گردد.
یازآنجائی که ابزارو لوازم ذکر شده فوق از تنوع بسیاری برخوردار است لذا در صورت نیاز به هر یک از این نوع محصولات ، این شرکت قادر خواهد بود اطلاعات جامعتری را در اختیار شما قرار دهد ، در ضمن در صورت تمایل به داشتن کاتالوگ محصولات فوق َالذکرمی توانید با این شرکت تماس حاصل فرمائید .
در پايان از اينکه در پيشبرد اهداف آن شرکت فرصتي را براي این مجموعه قائل ميشويد کمال سپاس را داريم .

اطلاعات تماس

روزبه معتمد چابکی

88514597

خ بهشتی