به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

هاواژ روسی (دستگاه برش زنجیری)

1391/4/8

ماشين آلات معدني

بازرگانی بین المللی معین افشاری، نماینده انحصاری شرکت تولید کننده دستگاه برش زنجیری (هاواژ) در ایران می باشد.
دستگاه هاواژ مناسب ترین وسیله برای استخراج قله های سنگ ساختمانی در معدن سنگهای پایه آهکی نرم تا متوسط از جمله تراورتن و مرمریت می باشد.
استفاده از این دستگاه باعث می گردد، خطرات ناشی از سیستم برش سیمی که در بسیاری موارد باعث جراحت و نقص عضو و حتی تلفات جانی کاربر و اپراتور دستگاه می شود، کلاً به صفر رسیده و امنیت کامل را در معادن به ارمغان می آورد. راندمان تولید این دستگاه (هاواژ روسی) بسته به شرایط محیطی و نوع سنگ تقریباً 3 برابر سیستم برش سیمی و مصرف انرژی آن تقریباً نصف مجموع مصرف انرژی سیستم برش سیمی است. این دستگاه حین برش نیازی به آب ندارد و یک کارگر ساده پس از طی دوره 5 روزه آموزش می تواند به آسانی با آن کار کند.
دستگاه هاواژ تنها در دو کشور ایتالیا و روسیه تولید می گردد و علیرغم شایعاتی مبنی بر وجود انواع تولید شده در چین، ترکیه و هند، هنوز هیچ شرکتی از کشورهای مذکور مدعی تولید هاواژ نشده است.
هاواژ روسی قدرتمندترین دستگاه برش زنجیری موجود در بازار می باشد و در عین حال قیمت آن بین یک دوم تا یک سوم قیمت نمونه های تولیدی اروپایی است.
شرکت تولیدکننده روسی دستگاه هاواژ بر اساس قرارداد رسمی نمایندگی انحصاری بازرگانی بین المللی معین افشاری، که به تأیید اطاق بازرگانی و صنایع ومعادن روسیه فدرال رسیده است، تنها از طریق این نمایندگی انحصاری نسبت به پاسخگویی به متقاضیان و مشتریان محترم ایرانی اقدام می نماید و در صورت دریافت استعلام از ایران، طبق توافقات بعمل آمده استعلام مذکور را جهت پیگیری به این نمایندگی منعکس می نماید. بازرگانی بین المللی معین افشاری نیز وظیفه خود می داند در اسرع وقت نسبت به رسیدگی و پیگیری استعلام متقاضیان محترم اقدام نموده و بهترین خدمات و سرویس دهی قبل از فروش، حین فروش و بعداز فروش را برای مشتریان محترم فراهم آورد. لذا از علاقه مندان تقاضا می گردد با آسایش خاطر و اطمینان از نتیجه مثبت با این نمایندگی انحصاری تماس حاصل فرمایند. با سپاس

اطلاعات تماس

علیرضا معین افشاری

09351107095

0511-5220370

خ انوری 5، پلاک 174