به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

موزائیک میبد

موزائیک میبداین شرکت از سال 1373 فعالیت خود را در عرصه تولید موزاییک آغاز کرده است و محصولات خود را در زمینه های گوناگون :مانند موزاییک گرانیتی،کفپوش بتونی ضد سایش با قابلیت تولید به ضخامت 17 تا 60 میلی متر عرضه می کند.

برند موزاییک در مدت زمان کوتاه پس از تاسیس این کارخانه به یکی از برندهای معتمد صنعت موزاییک و کفپوش در ایران تبدیل شد و اکنون به عنوان نماد نوآوری و کیفیت در عرصه کشور شناخته می شود.

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با جدیت و تلاش مستمر و ارائه طرحهای مناسب موجبات ارتقاء کیفی و کمی محصولات و تولید شده را فراهم آورده و واحد کنترل کیفیت امکانات محصولات تولید شده رامورد بررسی قرارمی دهد.

در راستای رسیدن به اهداف مشتری مدارانه خود،تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرارداده و با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت QMSدر فرایند تولید کفپوش و موزاییک موفق به اخذ گواهینامه ارزشمند از سری استانداردهای ISO9001.2003به مرکزیت TUV NORD CERTدر کشور آلمان گردیده است.

شرکت یا بهره گیری از مدرنترین و پیشرفته ترین تحجیزات و فناوری های روز با گردهم آوردن متخصصان و کارشناسان فنی خبره برای تولید محصولات و ارائه خدمات توانسته است سطح کیفی محصولات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیک سازد و با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به رشد برای ارتقای این سطح کیفی و تامین رضایت و خشنودی مشتریان ادامه دهد.

بنیانگذاران این شرکت با امید و با توکل به خداوند متعال و انجام برنامه ریزی دقیق و استفاده از متخصص و کارشناسان امر و همچنین توجه به نظرات ارزشمند و پیشنهاد دلسوزانه مشتریات خود و از طرف دیگر با تکیه به تخصص،کارایی،همت،افق های بهتری را در جهت رشد،پیشرفت و خود کفایی این سرزمین پاک و مقدس جستجو می کند.

اطلاعات تماس

احسان

02188055551

02188555603

www.meybodmosaic.ir

ملاصدرا خیابان شیراز جنوبی کوچه فلاحی پلاک 12 واحد 2