به بازار سنگ خوش آمدید , ثبت نام رایگان | ورود
logo

مرجع تخصصی صنعت سنگ ایران

چابکی

با عنایت به نحوه فعالیت آن شرکت محترم ، جهت آشنائی و همکاری فی مابین، توانائی های این مجموعه را به شرح ذیل به استحضار میرساند :
1- دفتر نمایندگی شرکتهایTECSO اسپانيا ،TECHNIDRIL فرانسه و GEOPRO از بلژیک ،FORSUN چين، در زمينه ادوات حفاری از قبیل انواع راد ، کر بارل، کیسینگ وانواع سرمته های مغزه گیری،حفاري (سخت بر ، الماسي و...) و 3-CON ،و بغل تراش (كليه لوازم حفاري در سيستم متريك و وايرلاين) و پکرهای تزریق دوغاب سيمانBIMBAR) ) جهت آزمايشات نفوذ پزيري در سايزهاي مختلف و ... .
2- دفتر فروش در زمینه انواع دستگاه های نمونه برداری ( کرگیری )آزمایشگاهی بتن و آسفالت ، و نیز مته های کرگیری ،دستگاه های کاترآسفالت ، بتن و میزهای برش ، دیسک های الماسی بتن و آسفالت بر در سایزهای مختلف .
3- نماينده فروش شرکتSOLGA اسپانیا و CARBODIAM بلژيک در ایران درزمینه ماشین آلات ولوازم و ادوات برش سنگ ، از قبیل انواع سگمنت ، دیسک های سنگبری و لقمه سابهای الماسی و سیم های الماسی ماربل و گرانیت ، جهت کارخانجات سنگبری و استخراج معادن سنگ .
4- انواع سرمته دریل واگن های حفاری معدنی ، راد ، کوپلینگ، شانک و مته و چکش های حفاری و ...
5- ضمنا اين شرکت نسبت به تامين مواد افزودني حفاري مانند Super mix ، Claystab ، Cmcو . . . نيز ، آماده ارائه خدمات ميباشد .
ازآنجائی که ابزارو لوازم ذکر شده فوق از تنوع بسیاری برخوردار است لذا در صورت نیاز به هر یک از این نوع محصولات ، این شرکت قادر خواهد بود اطلاعات جامعتری را در اختیار شما قرار دهد ، در ضمن در صورت تمایل به داشتن کاتالوگ محصولات فوق َالذکرمی توانید با این شرکت تماس حاصل فرمائید .
در پايان از اينکه در پيشبرد اهداف آن شرکت فرصتي را براي این مجموعه قائل ميشويد کمال سپاس را داريم .

اطلاعات تماس

روزبه معتمد چابکی

88514597

خ بهشتی